„Pomóżmy Sebastianowi i innym!”

Drodzy Rodzice!

Zwracamy się do Was z gorącą prośbą. Nasz mały kolega Sebastian Szczęch, uczeń kl. „0”B od dwóch lat choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Obecnie jedynym ratunkiem dla chłopca jest przeszczep szpiku. Pomóżmy Sebastianowi oraz innym osobom chorym na nowotwory krwi!

 

seb

 

Co możemy zrobić ?

  1. Wystarczy zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku.

W tym celu należy wejść na stronę www.dkms.pl  > zamówić online pakiet rejestracyjny > w pakiecie znajduje się formularz rejestracyjny oraz zestaw do pobrania wymazu z wewnętrznej części policzka > odesłać formularz i wymaz na adres fundacji > czekać na kartę Dawcy. Może ktoś z Was okaże się genetycznym bliźniakiem Sebastiana i da mu szansę na odzyskanie zdrowia. Rejestracja w bazie jest BEZPŁATNA. Wszystkie koszty rejestracji i badań pokrywa fundacja DKMS.

 

  1. Przekazać darowiznę na konto fundacji DKMS, która dzięki zebranym środkom będzie mogła pozyskać więcej potencjalnych Dawców. Koszty rejestracji i przebadania jednego Dawcy nie są małe i wynoszą 180 zł. Darowiznę można wpłacić na konto:

PEKAO SA 15 1240 6292 1111 0010 6197 7669 z dopiskiem: SSW 003

 

  1. Samorząd Uczniowski naszej szkoły postanowił także zorganizować akcję:

„Pomóżmy Sebastianowi i innym!”.

22 czerwca, w dniu zakończenia roku szkolnego zrezygnujmy z zakupu kwiatów i podziękujmy nauczycielom za całoroczną pracę przekazując pieniądze na pokrycie kosztów badań potencjalnych dawców. Pieniądze będzie można wrzucać do puszek w holu głównym szkoły. Zebraną kwotę wpłacimy na konto fundacji DKMS.  Bardzo liczymy na Wasze wsparcie.

 

Za każdą, nawet najmniejszą pomoc z całego serca dziękują

Samorząd Uczniowski

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne SP 113