Kiermasz Bożonarodzeniowy

 

8 grudnia w naszej szkole odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Podczas Kiermaszu wystawiano rękodzieła przygotowane przez uczniów wspólnie z rodzicami i nauczycielami. Były przepiękne ozdoby świąteczne, aniołki, stroiki, kartki świąteczne, bombki, mikołaje. Na stoiskach znalazły się także pachnące, pięknie ozdobione pierniki oraz różne gatunki smacznych, domowych ciast. Kupujący zachwycali się oryginalnością, starannością i estetyką wykonania ozdób świątecznych. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, nauczycieli, rodziców, jak i gości. Podczas Kiermaszu odbywały się warsztaty plastyczne i kulinarne. Wszyscy uczestnicy mogli pobawić się na Zabawie Mikołajkowej, na której Mikołaj rozdawał wszystkim dzieciom prezenty. Nie zabrakło tez konkursu na najpiękniejszy stroik oraz kawiarenki z przepyszną gorącą czekoladą J

Kiermasz zakończył się  sukcesem, niemal wszystko zostało sprzedane! Dochód z imprezy w 50 % zostanie przekazany na cele charytatywne – dla najbardziej potrzebujących dzieci naszej szkoły, natomiast pozostała część zostaje przeznaczona na cele dydaktyczno – kulturalne w klasie.

Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany został po raz drugi i mamy nadzieję, że stanie się lokalną tradycją. Jest to okazja do zatrzymania się w przedświątecznej krzątaninie i spędzenia kilku miłych chwil w towarzystwie przyjaciół, rodziny, w pięknym otoczeniu, przy muzyce. Społeczność szkolna z przyjemnością będzie gościć tego dnia mieszkańców okolicy – i nie tylko J

Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, która w dużym stopniu przyczyniła się do organizacji tego przedsięwzięcia, Radzie Osiedla, Hasta La Vista, PSS Społem,  Pani Anecie Michalskiej oraz wszystkim osobom zaangażowanym w Kiermasz.

 

Życzymy Państwu zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Niech to będzie czas spokoju, odpoczynku i spotkań  z najbliższymi.

Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę w kolejnych projektach.

Organizatorzy

Monika Kalinowska

Dorota Mazur